Акцесоари

Мерач на лак ETARI MD 666

Мерач на лак  ETARI MD 666

Најнов модел мерач на дебелина на лак MD 666, развиена од страна на германскиот производител ETARI
MD 666 мери дебелина на лак како на метални така и на алуминиумски површини.

Подобрувања на претходните модели:
• Мерачот за мерење на притисокот MD 666 е побрз од сите мерења на дебелина што ги развиваат во Штутгарт
• Гласниот звучен сигнал... повеќе

DHydrate

CarPro DHydrate 

Новата CarPro DHydrate за сушење.  Дизајниран за лесно лизгање низ површините на возилото, DHydrate лесно ја впива секоја капка вода од површината, оставајќи ја чиста, сјајна.

DHydrate лесно се лизга низ површината, не остава гребнатини. Дизајниран и произведен во Јужна Кореја, DHydrate е  светло сива боја за лесно да ги прикаже сите можни честички на нечистотија за да... повеќе

ПРСКАЛКА

 

Распрснувач, произведува фина прашина, отпорна на хемиски силни течности, кои го скратуваат работниот век на обичните прскалки.

 

 

 

Четка со пластична заштита

Округла четка со нежни светли влакна за детајлинг, со пластична заштита

 

MEGUIARS DISPENZER BOTTLE

 

Пластичен диспензер / боца за пасти и восоци со чеп 

473 мл.

 

Четка за перење MAMMOTH 104

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Четка за перење, материјал сунѓер

 

CARPRO SKYSBLU CAR PERFUME

CARPRO SKYSBLU CAR AIRREFRESHENER/PERFUME

Елиминирајте непријатна миризба и задржете свеж мирис во внатрешениот простор!
CarPro SkysBlu нуди познат мирис на CarPro Eraser со едноставна употреба и многу долготрајна мини боца. Едноставно поставете го SkysBlu на внатрешниот ретровизор, прицврстете го на вентилација или прицврстете го во друг начин за да се држи во исправена... повеќе

MEGUIARS VERSA ANGLE BODY BRUSH

Супер меките влакна нема да го изгребат лакот и бојата.
Едноставно чисти и најтешко достапни места
Едноставно исчистете ги сите  површини
Совет: За најдобри резултати, користете две канти за перење на автомобили. Користете една канта за шампон, друга чист вода за испирање помеѓу употребата. 
За најдобри резултати користете било кој од Meguiars® шампоните.
•... повеќе

MEGUIARS VERSA ANGLE WHEEL FACE BRUSH

НЕ Е ДОСТАПНО

 

MEGUIARS VERSA ANGLE WHEEL FACE BRUSH

Четката на Meguiars за фелни има реверзибилна рачка за брза промена на аголот, која ви овозможува комфорт во чистењето.

Четкање под сите агли тоа одговара за сите фелни, а супер меките влакна нема да ги изгребат и да им наштетат.

пакување 1ком.

... повеќе

Четка универзална MAMMOOTH

Четка за перење, чистење нечистотија од тепих, тапацир.

Сигурна за чистење на сите внатрешни површини во автомобилот вклучувајќи и кожа.

Ергономски облик за лесно чистење.

Pages

Subscribe to Акцесоари