Акција

MIRROR BRIGHT WHEEL CLEANER

Посебно избраните состојки ги раствораат металните остатоци од кочењето.

Силен, но нежен за чистење благодарение на составот на балансиран сапун со pH неутрална формула.

Безбеден за сите видови на фелни, вклучувајќи ги бојадисаните, хромираните, полираните, итн.

Безбедно и ефикасно за мотоцикли.

Лесен за употреба - напрскајте, исплакнете и пребришете.

... повеќе

MIRROR BRIGHT SHAMPOO

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Луксузен шампонот кој нежно ја отстранува нечистотијата, додека восокот karanuba обезбедува заштита и висок сјај

Богата формула со карнауба млеко нежно чисти, дава убава длабочина, сјај и обезбедува дополнителна заштита со восок.

Се препорачува за редовно перење и како совршен придружник за збогатување на Mirror Bright vax.

PH неутрален, така што... повеќе

NXT GENERATION CAR WASH

NXT GENERATION CAR WASH  шампон концентрат 266:1

Најгуст концентрат шампон на пазарот,содржи омекнувач за тврдата вода, влијае на белите дамки кои се појавуваат по миењето.

 

Meguiars експертите во дизајнот на синтетичка полимерна технологија доведоа до развој на целосно синтетички концентрат-шампон кој ги отстранува и елиминира најтешките нечистотии, со екстремна "пена"... повеќе

GOLD CLASS SHAMPOO & CONDITIONER

GOLD CLASS SHAMPOO & CONDITIONER шампон концентрат 133:1

Шампон наменет за темни возила, содржи во себе и заштита.

Богат и луксузен производ дизајниран за миење и освежување на бојата во еден лесен чекор. Оваа врвна мека формула со пена ја отстранува тврдата нечистотија и загадувачите без да ја загрози заштитата од восок. 

Ова е вистинската работа... повеќе

ULTIMATE WASH & WAX

ULTIMATE  WASH & WAX концентрат шампон со восок 128:1

Ако сакате да заштедите време - а кој не? - треба да се обидете со Meguiars Ultimate Wash & Wax. Оваа револуционерна формула содржи дисперзиран восок, за разлика од повеќето средства за миење со восок. Дисперзиран восок останува на бојата после испирање, така што нема да добиете илузија на восок, ќе добиете вистинска заштита од... повеќе

SWIRL REMOVER

SWIRL REMOVER полир паста за отстранување благи оштетувања, кругови (Swirl marks)
Постојано се прашувате како најдобро да ги отстранате сврловите / холограмите и да го обновите кристално исчистите и беспрекорено да го вратите сјајот на лакот. SwirlX Swirl Remover без напор ги отстранува сврловите, ја подобрува бојата и дава јасност на бојата. SwirlX може да се примени рачно или со нашата DA полирачка, не-... повеќе

HI-TECH YELLOW WAX LIQUID M26

HI-TECH YELLOW WAX LIQUID восок жолт за полирање микс (carnauba + sealant )

Врвен жолт карнауба восок со силикон, полимер и други восоци. Ја збогатува и дава длабочина на бојата. Обезбедува врвен висок сјај и заштита на сите претходно исчистени и полирани површини. Достапен во течна форма или како паста.

Пакување: 473мл.

 

 

Subscribe to Акција