Внатрешна употреба

ALL PURPOSE CLEANER

 ALL PURPOSE CLEANER

Универзален чистач наменет за отстранување нечистотии кои шампонот и водата неможат да ги исчистат.

Отстранува тврдокорни нечистотии, како катран, мрсни наслаги во внатрешноста и надворешноста на вашиот автомобил. Брз чистач сигурен на сите теписи и тапацир.

Нема боја и е биоразградлив.

 

пакување : 710 мл.

... повеќе

MEGUIARS CARPET & INTERIOR CLEANER EU LABEL

MEGUIARS CARPET & INTERIOR CLEANER EU LABEL

Кафе, кармин, масти и други тврдоглави дамки не мора да останат засекогаш во вашиот тепих и тапацир. За разлика од конвенционалните производи за чистење во домаќинството, Meguiars за теписи и ентериер ги отстранува тврдоглавите дамки без губење на бојата на површината. Дамките... повеќе

MEGUIARS ODOR ELIMINATOR

MEGUIARS ODOR ELIMINATOR

"Odor Eliminator" безбедно и трајно ги отстранува најнепријатните мириси. Не крие, трајно ги елиминира! За разлика од сите други т.н. "Елиминирање на непријатните мириси" целосно го отстранува и непријатниот мирис, ги елиминира ензимите кои се развиваат во ткаенината, не се враќа дури и кога внатрешноста се... повеќе

Meguiars Carpet & Upholstery Cleaner

Брзо и лесно отстранување на сите видови на дамки од килим и тапацир!

Овој чистач со брзо дејство е идеален за употреба на тепих, тапацир и подни површини. Примената на аеросолот создава густа пена која се нанесува  на површината, раствара и уништува вообичаените дамки како кафе, катран, кечап и кармин.

Едноставно напрскајте соодветна... повеќе

Leather Sealer

Комплет за одржување на кожни површини

Заштитете ги кожните седишта за да ги сочувате  да изгледаат и да се чувствуваат како нови!

Овој третман е дводелен систем за чистење и заштита кој е дизајниран да ги одржува вашите кожени седишта да изгледаат и да се чувствуваат нови со години. Со редовно чистење и заштитување на седиштата со Meguiars, вашите кожени седишта ќе... повеќе

MIRROR BRIGHT LEATHER LOTION

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Лосионот за кожа е формулиран со децении искуство со најдобрите природни, навлажнувачки (хидратантни) состојки. Оваа формула со врвен квалитет чисти, храни и одржува површини од кожа во еден лесен чекор.

Какаовиот путер, маслото од  јојоба и алоја ја одржуваат и ја негуваат кожата, оставајќи  зад себе меко чувство и еластичен изглед... повеќе

Ultimate Quick Detailer

Најсовремен спреј со висок сјај! Meguiars®, компанијата која го донесе за автомобилските ентузијасти првиот светски спреј detailer, сега  воведува револуционерен производ кој делува како detailer спреј и ја подобрува заштитата на восокот. Оваа сосема уникатна формула претставува значителен напредок во технологијата! Преку употреба на нов хидрофобен полимер технологија ™, Meguiar  создаде спреј... повеќе

GOLD CLASS RICH LEATHER CLEANER CONDITIONER

НЕ Е ДОСТАПНО

 

GOLD CLASS RICH LEATHER CLEANER CONDITIONER средство за чистење и обновување кожа.

Алое и навлажнувачите ја оставаат кожата мека и еластична!

Сакате да ги одржавате вашите кожни површини, но не сакате да се справувате со белиот остаток што традиционалните кожни лосиони ги... повеќе

SUPREME SHINE PROTECTANT

SUPREME SHINE PROTECTANT средство за чистење и заштита на внатрешноста на автомобилот, дава висок сјај на внатрешноста.

Напредна Scotchgard ™ заштита!

Дајте на својата внатрешност сјај со Meguiars Supreme Shine Protectant сега и со Scotchgard ™ како заштита!

Подобрете ја бојата и длабочината и обезбедете заштита со само еден слој од Meguiars Supreme Shine... повеќе

NATURAL SHINE PROTECTANT

NATURAL SHINE PROTECTANT средство за чистење внатрешност на автомобилот, дава природен сјај на внатрешноста.

чисти и заштитува

3M Scotchgard ™ - бренд со кој сте верувале со години - сега е достапен во производите на Meguiars. Двајца врвни производители на производи за површинска нега се здружија за да му дадат извонредна заштита на вашето возило... повеќе

Pages

Subscribe to Внатрешна употреба