Внатрешна употреба

Ultimate Leather Balm - 1250ден.

Meguiar’s Ultimate Leather Balm содржи врвни, природни состојки кои работат на чистење, одржување и заштита на кожата во еден лесен чекор. Нежните средства за чистење помагаат во отстранување на нечистотијата и и се дава на кожата „подмладен“ изглед, штити од штетни УВ-зраци. Оваа луксузна формула содржи и богат путер од какао и масло од јојоба за нега и одржување... повеќе

SUPREME SHINE PROTECTANT - 850ден.

SUPREME SHINE PROTECTANT средство за чистење и заштита на внатрешноста на автомобилот, дава висок сјај на внатрешноста.

Напредна Scotchgard ™ заштита!

Дајте на својата внатрешност сјај со Meguiars Supreme Shine Protectant сега и со Scotchgard ™ како заштита!

Подобрете ја бојата и длабочината и обезбедете заштита со само еден слој од... повеќе

NATURAL SHINE PROTECTANT - 850ден.

NATURAL SHINE PROTECTANT средство за чистење внатрешност на автомобилот, дава природен сјај на внатрешноста.

чисти и заштитува

3M Scotchgard ™ - бренд со кој сте верувале со години - сега е достапен во производите на Meguiars. Двајца врвни производители на производи за површинска нега се здружија за да му дадат извонредна заштита... повеќе

QUIK DETAILER INTERIOR - 790ден.

QUIK DETAILER INTERIOR средство за брзо и детално чистење на внатрешноста на автомобилот.

Чистење на внатрешноста за само неколку минути!

Кој вели дека брз чистач е само за боја? Meguiars  сака да ги почувствувате истите погодности и брзи резултати во вашето возило како што го правите надвор од вашето возило, така што тие го создадоа Quik Interior... повеќе

Perl Coating CarPro - 950ден.

PERL COATING CarPro заштитна и реставрација на гумени, пластични, винилни и кожни површини 500ml  

Инструкции за употреба:

Се разредува со вода и се става во распрскувач. Исто така, исчистете ги површините од нечистотија и прашина, масла. Добро протресете пред употреба, прскајте на површината од растојание  20cm и избришете ја со микрофибер... повеќе

Fabric Coat CarPro - 1090ден.

C.Quartz нано слој за ткаенини носи долготрајна заштита на кабриолет покриви, внатрешни површини на текстил, теписи и други видови ткаенини. Ова создава супер-хидрофобна бариера која одбива вода, дамки и дава отпорност на абење и пенетрација на нечистотии во површината, обезбедувајќи УВ заштита - до 12 месеци. C.Quartz нано слој за ткаенини не го менува... повеќе

Pages

Subscribe to Внатрешна употреба