MEGUIARS

ULTIMATE FAST FINISH

MEGUIAR’S® ULTIMATE FAST FINISH

Револуционерен концепт за заштита и најлесниот начин на апликација.
• Технолошки напредна, иновативна, синтетичка полимерна обвивка обезбедува „water beading“ по миењето.
• Најбрз и најлесен начин за заштита на вашиот лак.
• Едноставно испрскајте и избришете за да заблеска и заштити бојата
• Користете го самостојно или... повеќе

MEGUIARS PURE CLARITY GLASS CLEANER

MEGUIARS PURE CLARITY GLASS CLEANER

Meguir's Perfect Clarity Glass Cleaner доаѓа по години на истражување и консултации со професионалци за да го пронајде најбрзиот и најефикасниот начин за чистење на стакла.

Оваа уникатна формула брзо чисти, со супериорна способност за чистење дури и на највалканите стакла. Лесно ги... повеќе

MEGUIARS ULTIMATE ALL WHEEL CLEANER

MEGUIARS ULTIMATE ALL WHEEL CLEANER

Meguiar's Ultimate Cleaner  обезбедува моќни перформанси за чистење на сите тркала.

Овој напреден хемиски состав ги отстранува нечистотиите, активните агенси ги раствораат остатоците од сопирачката прашина.

Гел формула за чистење го претвора правот во пурпурна, кафеава  течност која лесно ги... повеќе

MEGUIARS GOLD CLASS LEATHER CONDITIONER

MEGUIARS GOLD CLASS LEATHER CONDITIONER

Ја навлажнува и ја храни кожата за "нов изглед", со UV заштита за да се спречи стареење и избледување на кожата во вашето возило, дава богат и природен сјај, со алое и хидратантни масла за врвно одржување, притоа зачувувајќи го оригиналниот изглед и чувство. Meguiar's Gold Class Leather... повеќе

MEGUIARS GOLD CLASS RICH LEATHER & VINYL CLEANER

MEGUIARS GOLD CLASS RICH LEATHER & VINYL CLEANER

Нашата нова формула ги отстранува дамките засновани на масло и вода и истовремено чисти површински нечистотии за да создаде "чист изглед" како "нов". Meguiars Gold Class за кожа и винил е брзо решение за чистење на сите површини од кожа и винил.

... повеќе

MEGUIAR’S ULTIMATE BLACK TRIM SPONGES

MEGUIAR’S ULTIMATE BLACK TRIM SPONGES

Сунѓери за зацрнување, обновување надворешна пластика.

Пластиките изгледаат како нови, трајност со недели.

 

пакување: 2 ком.

https://www.youtube.com/watch?v=6RBqAyHNq-c

 

MEGUIAR’S CARPET & CLOTH RE-FRESHER

НЕ Е ДОСТАПНО

 

MEGUIAR’S CARPET & CLOTH RE-FRESHER

Совршено решение за брзо отстранување на несакани мириси, едноставно прскајте каде што мириса или напрскајте откако ќе ја исчистите површина. 

Развиено специјално за внатрешноста на автомобилот, со пријатен мирис на нов автомобил.
ИНСТРУКЦИИ... повеќе

MEGUIARS 3-IN-1 WAX

MEGUIARS 3-IN-1 WAX

3 во 1 Течен восок чисти, полира и дава заштита во еден чекор
ЧИСТЕЊЕ: Нежно чисти благи недостатоци на лакот
ВИСОК СЈАЈ: Обезбедува зголемена длабочина на боја и дава сјај
ДОЛГОРОЧНА ЗАШТИТА: Обезбедува долготрајна заштита  (околу 3 месеци)
Meguiar сега има супериорен раствор од восок  3 во 1. Оваа уникатна формула ... повеќе

MEGUIAR’S CITRUS BLAST WASH & WAX

MEGUIAR’S CITRUS BLAST WASH & WAX

Висококвалитетен шампон со восок
Особено формулиран за чистење на сите надворешни површини на вашите возила со помалку време и вода.
Карнауба восокот дава висок, видлив сјај после миење.
Единствената формула овозможува пењата веднаш да работи и брзо да и отстранува... повеќе

HYBRID CERAMIC WAX

НЕ Е ДОСТАПНО

 

MEGUIAR’S HYBRID CERAMIC WAX

Лесно за употреба
ХИБРИДНА КЕРАМИЧКА ЗАШТИТА : Напредна хибридна технологија SiO2 обезбедува заштита со керамички восок
Заштита и издржливост над конвенционалниот восок
Со новата напредна хибридна Si02 технологија ќе ја добиете керамичката заштита која е толку лесна за користење, што... повеќе

Pages

Subscribe to MEGUIARS