MEGUIARS

MEGUIARS GRIT GUARD WITHOUT BUCKET - 850ден.

Пластична преграда за канта. ( заштита од нечистотија )

пакување: 1ком.

 

meguiars empty bucket - 800ден.

Канта за разредување шампон за миење на автомобил.

Grit Guard се продава одделно.

 

Meguiars Carpet & Upholstery Cleaner - 790ден.

Брзо и лесно отстранување на сите видови на дамки од килим и тапацир!

Овој чистач со брзо дејство е идеален за употреба на тепих, тапацир и подни површини. Примената на аеросолот создава густа пена која се нанесува  на површината, раствара и уништува вообичаените дамки како кафе, катран, кечап и кармин.

Едноставно... повеќе

Plastx Clear Plastic Cleaner & Polish - 690ден.

 

 

Паста за полирање фарови, визири и сите пластични површини

Оваа лесна за употреба, богата со гел формула брзо ја враќа оптичката јасност и на цврсти и флексибилни пластики.

Jа отстранува оксидацијата, хемиската деградација, контаминација на површината, дамките и лесни гребнатини... повеќе

Meguiar’s Ultimate Leather Detailer - 950ден.

Meguiar’s Ultimate Leather Detailer

3-во-1 средствo за чистење на кожата, балсам за кожата и УВ заштита 
Ultimate Leather Detailer Meguiars ’обезбедува брзо и лесно решение за одржување  на вашата кожа. Моќните состојки за чистење безбедно ги отстрануваат нечистотиите  за да го обноват природниот изглед на кожата. Алое и богати агенси за... повеќе

DETAILING CLAY PROFESSIONAL (MILD) - 2100ден.

Глина, брзо и безбедно ги отстранува површинските загадувачи како железна прашина, индустриски отпад, дамки од вода, катран, прашина и смоли од дрво.

Инструкции: Исперете го возилото, нанесете Quik Detailer на површината што ја обработувате со глина, формирајте глина со големина на дланката, ставете ја на прстите и нежно тријте на површината што ја... повеќе

Hybrid Ceramic Wash & Wax - 1490ден

Совршен начин за чистење на вашиот автомобил со кој ја зголемувате заштитата помеѓу редовните нанесувања на восок.
Комбинира две уникатни течности во една за да обезбеди уште подобри резултати какви што досега не сте имале.

Хибридниот керамички шампон на Meguiar е формулиран да ја остави површината мазна, со слаба пена која нежно ги подига и ги измива... повеќе

Meguiar’s Hybrid Ceramic Liquid Wax - 1490ден.

Комплетно нова, напредна хибридна технологија Si02, има предност на керамичка заштита што го штити лакот / бојата и се применува лесно како обичниот течен восок. Оваа напредна формула, наменета за рачна или машинска апликација, создава мазен, заштитен слој со исклучителен ефект на хидрофобност и истовремено штити од загадени елементи во околината. Исто... повеќе

NXT GENERATION TECH WAX 2.0 PASTE - 1650ден.

НЕ Е ДОСТАПНО

 

NXT GENERATION TECH WAX 2.0 PASTE

NXT Generation® Tech Wax® 2.0 е научен успех што воведува нова димензија на сјај и заштита. Оваа подобрена формула создава неверојатно длабоки, живописни бои и драматично јасен изглед.
Пакување: 311 г.

 

 

 

 

SUPREME SHINE MICROFIBER TOWELS - 950ден.

Микрофибер крпи

Гарантирано не остава гребнатини ( сврлови ).

Големина (40x60 цм.)

Пакување : 3 ком.

 

Pages

Subscribe to MEGUIARS