MEGUIARS 3-IN-1 WAX - 1490ден.

MEGUIARS 3-IN-1 WAX

3 во 1 Течен восок чисти, полира и дава заштита во еден чекор
ЧИСТЕЊЕ: Нежно чисти благи недостатоци на лакот
ВИСОК СЈАЈ: Обезбедува зголемена длабочина на боја и дава сјај
ДОЛГОРОЧНА ЗАШТИТА: Обезбедува долготрајна заштита  (околу 3 месеци)
Meguiar сега има супериорен раствор од восок  3 во 1. Оваа уникатна формула чисти, полира и штити, давајќи неверојатни резултати во еден лесен чекор. Напредната абразивна технологија брзо и безбедно ги отстранува лесните гребнатини, дамките од вода, богатите  масла даваат длабочина и висок сјај. Оваа формула е единствена мешавина од карнауба восок и синтетички восок.

 

Пакување: 3 во 1 восок (473мл) + сунѓер / апликатор

https://www.youtube.com/watch?v=GqjI5ulkfu0

 

Цена: 

1,490.00 ден

Марка: 

Категорија: