Акцесоари

четка за кожа мека - 350 ден.

Четка за кожа мека.

Округла четка за хемиско чистење, средна - 800 ден.

Округла четка за хемиско чистење, средна medium - 800 ден.

Округла четка за хемиско чистење, мека - 800 ден.

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Округла четка за хемиско чистење, мека  soft.

Микро апликатор - 10 ден.

 

Микро апликатор за пикирање гребнатинки

цена за 1 

 

 

 

DabDab ракавица - 1100 ден.

CAPRO DabDab

Нова супер-мека ракавица за перење, направена со специјална мешавина на долги и кратки влакна за безбедно отстранување на нечистотијата во процесот на миење на возилото.

 

 

CarPro 2Face MF 320gsm - 250ден.

CarPro 2Face MF 320gsm

- димензии: 40х40см
- 320GSM
- без раб
- Направено според строгите стандарди во сооднос од 80:20 мешавина за совршена комбинација на апсорпција.
- Поделени влакна од 0,13, плетени во стил на јамка, што дава мекост
- идеално за керамички заштити.

 

 

Detailing Brush set - 900ден.

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Detailing Brush set

Сетот четки CarPro е сет од 2 парчиња за чистење на надворешни и внатрешни површини.
Комплетот се состои од 1 четка / четка изработена од природен материјал (свински влакна) за надворешни / погруби површини и 1 изработена од синтетички / вештачки мек материјал за внатрешни / чувствителни површини.... повеќе

Meguiar’s Hair and Fibre Removal Brush- 790ден.

Брзо и ефикасно ги отстранува влакната од теписите и тапацирот
Две четки во една.
Едното лице има подолги влакна од 20 mm.
Второто лице има пократки и поцврсти влакна од 5 мм.
Совршен за тепих или тапацир. Брзо и ефикасно ги отстранува влакната од домашни миленици.

 

 

 

Meguiar’s Triple Duty Detail Brush - 650ден.

Совршена четка 3 ВО 1: Три различни големини за сите тешко достапни места во вашето возило.

Се состои од 3 глави:
Глава за четка 1
12 мм: должина на четката
45 x 7mm: површина со четка
Долги влакна од 12 mm идеални за чистење на пластични и гумени површини

 

Глава за четка 2
5 мм:... повеќе

Meguiar’s Supreme Angled Wheel Brush- 1190ден.

НЕ Е ДОСТАПНО

 

Врвна аголна четка од микрофибер за чистење на тркала, средна,
Безбедно чистење на сите видови бандажи, вклучувајќи алуминиумски, обоени и хромирани

Главата/врвот на четката е направен од дебел слој на микрофибер влакна; чисти нежно и ефикасно

Аголна осовина која помага во чистење на тешко... повеќе

Pages

Subscribe to Акцесоари