Внатрешна употреба

Алат за отстранување тапацир 19пар. - 3150ден.

Алатката за тапацир содржи 19 парчиња пластични и метални алати за вадење на лајсни, штипки, држачи и сл., од надворешноста и во внатрешноста на возилото.

Алатите се изработени од цврста пластика која гарантира издржливост, а поради нивниот дизајн нема да ги оштетат површините што треба да се вадат. Металните алатки овозможуваат лесно отстранување... повеќе

PURE CLARITY GLASS CLEANER - 490ден.

MEGUIARS PURE CLARITY GLASS CLEANER

Meguir's Perfect Clarity Glass Cleaner доаѓа по години на истражување и консултации со професионалци за да го пронајде најбрзиот и најефикасниот начин за чистење на стакла.

Оваа уникатна формула брзо чисти, со супериорна способност за чистење дури и на највалканите стакла. Лесно ги... повеќе

GOLD CLASS LEATHER CONDITIONER - 790ден.

MEGUIARS GOLD CLASS LEATHER CONDITIONER

Ја навлажнува и ја храни кожата за "нов изглед", со UV заштита за да се спречи стареење и избледување на кожата во вашето возило, дава богат и природен сјај, со алое и хидратантни масла за врвно одржување, притоа зачувувајќи го оригиналниот изглед и чувство. Meguiar's Gold Class Leather... повеќе

GOLD CLASS RICH LEATHER & VINYL CLEANER - 590ден.

MEGUIARS GOLD CLASS RICH LEATHER & VINYL CLEANER

Нашата нова формула ги отстранува дамките засновани на масло и вода и истовремено чисти површински нечистотии за да создаде "чист изглед" како "нов". Meguiars Gold Class за кожа и винил е брзо решение за чистење на сите површини од кожа и винил.

... повеќе

RE-FRESHER - 750ден.

MEGUIAR’S CARPET & CLOTH RE-FRESHER

Совршено решение за брзо отстранување на несакани мириси, едноставно прскајте каде што мириса или напрскајте откако ќе ја исчистите површина. 

Развиено специјално за внатрешноста на автомобилот, со пријатен мирис на нов автомобил.
ИНСТРУКЦИИ: добро протресете, за најдобри резултати, отстранете го изворот на... повеќе

ALL PURPOSE CLEANER - 690ден.

 ALL PURPOSE CLEANER

Универзален чистач наменет за отстранување нечистотии кои шампонот и водата неможат да ги исчистат.

Отстранува тврдокорни нечистотии, како катран, мрсни наслаги во внатрешноста и надворешноста на вашиот автомобил. Брз чистач сигурен на сите теписи и тапацир.

Нема боја и е биоразградлив.

 

пакување : 710 мл.

... повеќе
CLARIFY GLASS CLEANER - 590ден.

CARPRO CLARIFY GLASS CLEANER

Чистачот за стакло CarPro Clarify е формулиран за чистење на најсилната нечистотија без оштетување на хидрофобната обвивка. Тој е дизајниран да ги отстрани / исчисти нечистотиите од патот, маслото, отпечатоците од прсти, нечистотијата и другите загадувачи.
Појаснување: многу ефикасно и безбедно за употреба за чистење на... повеќе

Ultimate Leather Detailer - 950ден.

Meguiar’s Ultimate Leather Detailer

3-во-1 средствo за чистење на кожата, балсам за кожата и УВ заштита 
Ultimate Leather Detailer Meguiars ’обезбедува брзо и лесно решение за одржување  на вашата кожа. Моќните состојки за чистење безбедно ги отстрануваат нечистотиите  за да го обноват природниот изглед на кожата. Алое и богати агенси за кондиционирање /... повеќе

InnerQD - 650ден.

CARPRO InnerQD
Нова алатка за брзо и детално чистење на внатрешноста на автомобилот. Има антистатички и дезинфицирачки ефект и може да се користи низ  кабина на речиси секоја површина. Лесно отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и нечистотија.

Со свеж мирис, InnerQD сигурно ќе импресионира! Исто така е дизајниран да го запре ширењето на патогени... повеќе

Ultimate Quick Detailer - 850ден.

Најсовремен спреј со висок сјај! Meguiars®, компанијата која го донесе за автомобилските ентузијасти првиот светски спреј detailer, сега  воведува револуционерен производ кој делува како detailer спреј и ја подобрува заштитата на восокот. Оваа сосема уникатна формула претставува значителен напредок во технологијата! Преку употреба на нов хидрофобен полимер технологија ™, Meguiar... повеќе

Pages

Subscribe to Внатрешна употреба