CarPro

Leather 2.0 CarPro CQuartz - 4500 ден.

Leather 2.0 CarPro CQuartz

CQuartz Leather 2.0 е врвна заштита за кожните површини низ вашето возило.  Новата високотехнолошка формула е создадена од состојки со највисок квалитет и нуди прекрасен финиш „подобар од нов“, без дополнителен сјај. CQuartz Leather 2.0 е специјално развиен за да се спротивстави на... повеќе

2Face MF 200gsm CARPRO - 150 ден.

CarPro 2Face MF 200gsm

CarPro 2Face
Нова генерација на висококвалитетни микрофибер крпа погодни за повеќенаменска употреба за нега на автомобили.

- 40x40

- 200 гр
- 4 бои
- Двостранa

 

Diamond D.Quartz керамичка заштита

D.QUARTZ DIAMOND

Во потрага по совршенство, развиена е навистина иновативна формула заснована на фузија на нано-дијамант силиксан и сопствена силициумска смола, што го прави DQUARTZ првиот досега слој кој нуди механичка отпорност на сврлови и гребнатини.

DQUARTZ може да се користи како самостоен слој за автомобилска боја... повеќе

DarkSide Tire & Rubber Sealant - 1200 ден.

CARPRO DarkSide Tire & Rubber Sealant

CARPRO DarkSide Долготрајната заштита на пневматици е сосема нов, издржлив, хидрофобен и лесен за употреба силант за гуми и гумени површини.

CARPRO DarkSide Долготрајното заштитно средство за гуми остава неверојатен, темен  изглед на површината. Доаѓа со познатите својства на CARPRO за... повеќе

Cut & Shine wool pad - 950 ден.

Cut & Shine wool pad

Волната е дизајнирана за екстремно сечење, погодно за полирање со DA и ротациона машина.
Подлошката од сунѓер пена беше прескокната за да се овозможи повеќе повратни информации и контрола при полирањето. Заменет со зашиена подлога за да се обезбеди исклучително силна структура која нема да се искривува,... повеќе

MFX Microfibre and polishing pad detergent - 650 ден.

MFX Microfibre and polishing pad detergent

 

Не се борете повеќе со валкани микрофибер крпи и вообичаени детергенти. CARPRO MFX е дизајниран да отстранува масло, восок и нечистотија од вашите микрофибер крпи и ги враќа перформансите на падовите и крпите.

Микрофибер крпата се состои од полиестер и... повеќе

LIFT Pre-wash ultra foam soap - 890 ден.

LIFT Pre-wash ultra foam soap

Лифт е високо концентриран агенс (шампон пена) што се користи за предперење. Раствора и отстранува големи количини нечистотија без контакт.

PH12

концентрат - 1:10

пакување: 1 лит.

 

https://www.... повеќе

Ultracut Extreme Cut Compound - 2990 ден.

Ultracut Extreme Cut Compound

CarPro Ultracut е најгрубата паста што CARPRO ја има создадено досега.
Ultracut содржи коктел од целосно намалување на абразивите, кои корегираат сериозни несовршености, а во исто време создаваат минимално замаглување. Во комбинација со падови за полирање CARPRO (волна, флеш, коол)... повеќе

DabDab ракавица - 1100 ден.

CAPRO DabDab

Нова супер-мека ракавица за перење, направена со специјална мешавина на долги и кратки влакна за безбедно отстранување на нечистотијата во процесот на миење на возилото.

 

 

Elixir High Gloss Quik Detailer 1 Л. - 1750ден.

CarPro Elixir High Gloss Quik Detailer

Брз чистач со извор на неверојатно ниво на сјај и одлична хидрофобна природа што трае со недели и се нанесува за 10 минути!
Карактеристики:
Брза и лесна апликација
Подготвен за употреба - Не е потребно разредување
Одлични хидрофобни својства
... повеќе

Pages

Subscribe to CarPro